Статьи

27-07-22 Війна посилила ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми

30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Для наших співгромадян і співгромадянок ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, експлуатації та насильства зросли після початку повномасштабної війни росії проти України. Наша розмова з президенткою Громадської організації «Ла Страда-Україна» Катериною ЧЕРЕПАХОЮ присвячена цій гострій проблемі та її подоланню.

07-06-22 Сухо и комфортно: десикация - технология богатого урожая

Мало вырастить хороший урожай. Собрать его в целости и сохранности тоже задача не из простых. На помощь придут десиканты для растений. Это препараты для ускорения созревания сельскохозяйственных культур методом их подсушивания.

20-05-22 Що таке електропастух та для чого його використовувати?

Електропастух – сучасне рішення для фермерів та власників великої кількості свійських тварин та рогатої худоби. Така електрозагорожа – це спеціальний пристрій, що складається із генератора імпульсів, та дротів, які проводять струм. Пропонуємо детальніше розглянути принцип дії пристроїв та переваги використання.

04-02-22 Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE»

Міжнародна виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії» та форум є ідеальним місцем зустрічі для глобальних і місцевих зацікавлених сторін, керівників рівня C, провідних експертів галузі, виробників і постачальників, осіб, які приймають рішення, політиків і державних службовців з усього ланцюга створення вартості, щоб брати участь у діалозі, обговорювати поточні проблеми та можливості для бізнесу, розробляти ринкові стратегії, ділитися своїми знаннями, продуманими підходами та визначати рішення, спрямовані на формування майбутнього сектору альтернативної енергетики.

04-02-22 МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛІВ ТА АКСЕСУАРІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЩІТОК, ПЕНЗЛІВ, МАЛЯРНИХ ВАЛИКІВ ТА ШВАБР

InterBrush міжнародна виставка індустрії щіток – це єдиний професійний виставковий майданчик в Україні для індустрії щіток, що охоплює весь ланцюжок створення сучасних щіток та готових пензлів. InterBrush йде в ногу з часом, фокусується на спеціалізації, орієнтації на ринок, глобальній перспективі, надаючи індустрії щіток можливості зустрічатись, спілкуватися, вести бізнес, ділитися ідеями із розумінням розвитку галузі.

04-02-22 Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв»

З 21 по 22 вересня 2022 р. відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» - єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших "вузьких" питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

04-02-22 Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та напоїв «ProStorExpo»

21-22 вересня 2022 р. відбудеться Міжнародна виставка інноваційних рішень «ProStorExpo» Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та напоїв «ProStorExpo», посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування сількогосподарської продукції, продуктів харчування, напоїв.

04-02-22 Міжнародна виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ» (21-22 вересня 2022 р.)

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

28-12-21 Стамбульська конвенція сприяє формуванню сімей, в яких немає насильства

Таку думку висловила віцепрезидентка Громадської організації «Ла Страда-Україна» Катерина БОРОЗДІНА. Вона вважає, що ратифікація Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції) суттєво вплине не лише на сучасні, але й на майбутні родини. Це стало темою нашої розмови з нею.

30-11-21 Сексуальна освіта: виклик для дітей чи для дорослих?

Сексуальну освіту дітей потрібно розпочинати з трирічного віку. В цьому переконана членкиня Європейської асоціації психологів-сексологів, тренерка-експертка Громадської організації «Міжнародна школа рівних можливостей» Яніна НЄМАЯ. На її думку, це може значною мірою захистити підростаюче покоління від сексуального насильства та експлуатації – тих проблем, які на сьогоднішній день дедалі більше загострюються. Ми говоримо з нею про специфіку сексуальної освіти та про готовність суспільства до її впровадження.

25-11-21 Імплементація Стамбульської конвенції не стане стресовою для національної правової системи

25 листопада стартувала щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства». Вона покликана активізувати увагу суспільства до протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, а також спрямована на захист прав жінок. В Україні цьогорічна акція відбувається на тлі підготовки до ратифікації Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок та домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульської конвенції проти насильства). Про перспективу розвитку національного законодавства у цій царині говоримо з віце-президенткою ГО «Ла Страда-Україна», докторкою філософії в галузі права, адвокаткою Мариною ЛЕГЕНЬКОЮ.

18-11-21 Домашнє насильство – не приватна справа

Підготовкою до ратифікації Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок та домашньому насильству та боротьбу з цими явищами, яка відома також як Стамбульська конвенція проти насильства, в Україні сьогодні займаються не лише державні структури, але й громадські організації. Про доцільність і необхідність її ухвалення депутатами Верховної Ради говоримо з президенткою ГО «Ла Страда-Україна» Катериною ЧЕРЕПАХОЮ.

16-11-21 Про що мовчать діти

Сьогодні 20-25% українських дітей зазнають сексуального насильства та сексуальної експлуатації в Інтернеті. Чимало подібних злочинів здійснюється і в реальному житті. На думку спеціалістів, тенденція до їхнього зростання зберігається. Як змінити ситуацію? Про це говоримо з виконавчим директором Громадської організації «Міжнародна школа рівних можливостей» Іриною КОНЧЕНКОВОЮ.

08-11-21 Стамбульську конвенцію проти насильства варто прочитати, щоб свідомо підтримати її ратифікацію

4 листопада відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної з Генеральною секретаркою Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич. Серед інших питань особливу увагу було приділено перспективі ратифікації Україною Конвенції Ради Європи із запобігання насильству стосовно жінок та домашньому насильству та боротьбу з цими явищами, яку називають Стамбульською конвенцією проти насильства. До речі, цими днями виповнилося 10 років, відколи наша країна її підписала. Учасницею зустрічі була й Урядова уповноважена з питань ґендерної політики Катерина ЛЕВЧЕНКО. Ми розмовляємо з нею про важливість цього міжнародного документу.

18-10-21 Українські кредитні спілки в очікуванні законодавчих змін

21 жовтня відзначається Всесвітній день кредитних спілок. Рух кредитної кооперації, який об’єднує десятки тисяч українців, перебуває в очікуванні законодавчих змін, які мають відбутися вже найближчим часом та привертають особливу суспільну увагу.

07-09-21 Вже наступного року максимальний розмір відшкодування за «автоцивілкою» може суттєво зрости

Це не єдина зміна на краще, яка очікує постраждалих в ДТП у разі прийняття нового закону «Про ОСЦПВ». Планується ціла низка нововведень, що мають підвищити рівень захисту учасників дорожнього руху в Україні. «Чинний закон «Про ОСЦПВ», який зараз регулює сферу страхування відповідальності власників автотранспортних засобів, був прийнятий ще 2004 року. На той час він був дуже потрібний, бо сформував повноцінну систему відносин між страховиками, автовласниками і постраждалими в ДТП, визначив їхні права та обов’язки. Проте життя рухається вперед, зараз закон вже не відповідає соціальним та технологічним змінам, що відбулись в Україні і світі», – поділився своїми думками генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) Володимир Шевченко.

27-07-21 Де немає спілкування з пасічниками - там масова загибель бджіл!

Ефективне і безпечне ведення сільського господарства стає нормою вже і в Україні. Але так було не завжди, і ще порівняно недавно в пресу часто потрапляли історії конфліктів хліборобів і пасічників. Ми поговорили з керівником ТОВ «Східне» Віктором Яцковським, щоб дізнатися, чи вдається аграріям Запорізької області налагодити взаємодію з власниками пасік і чи дає така співпраця результат. Наша зустріч відбулася в селі Східне Мелітопольського району, серед черешневих садів, ангарів і гаражів підприємства, а своєрідним тлом для нашого інтерв'ю стали трактор МТЗ, трактор Т-150, комбайн John Deere, вантажівки ГАЗ і КамАЗ, а також інша техніка ТОВ «Східне».

27-07-21 Кредитні спілки можуть долучитися до Фонду гарантування вкладів

За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки. Вони володіють доволі вагомим фінансовим ресурсом. Торік система кредитних спілок отримала нового регулятора в особі Національного банку, який вдосконалює правове поле для їхньої діяльності. Одне із питань, яке зараз активно обговорюється в експертному середовищі, стосується можливого включення спілок до Фонду гарантування вкладів. Про це говоримо з президентом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) Ольгою ТУГАЙ, віцепрезидентом Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ), головою правління Об’єднаної кредитної спілки (ОКС) Людмилою КРАВЧЕНКО та заступником директора Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Кредитування сільськогосподарських виробників в Україні» Іваном ВИШНЕВСЬКИМ.

21-07-21 ПРЕС - АНОНС ІІ Національного Сорочинського ярмарку - 2021

Національний Сорочинський ярмарок 2021 року пройде з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на площі в 16 га під відкритим небом. Офіційне відкриття 17 серпня об 11.00. Ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України. Захід відбудеться за підтримки Полтавської облдержадміністрації

02-07-21 Додаток «СУПЕР ВІТАМІНИ» від ТМ «ЩЕДРИЙ ДАР»

ГРАЙ В «СУПЕР ВІТАМІНИ» ТА ОТРИМУЙ 10 000 ГРИВЕНЬ! Додаток «СУПЕР ВІТАМІНИ» від ТМ «ЩЕДРИЙ ДАР» набуває все більшої популярності. Тисячі українців щодня завантажують гру та змагаються за цінні призи.

24-06-21 Правила для тих, хто потрапив у ДТП

Чи можна застрахуватися від ДТП? Навіть найсумлінніші водії та обережні пішоходи розуміють, що під час дорожнього руху їх можуть спіткати неприємні пригоди з непередбачуваними наслідками. При цьому нерідко українці не досить обізнані щодо того, як мають діяти в разі ДТП, щоб мінімізувати і наслідки, і максимально захистити свої інтереси.

23-06-21 ТМ СТОЖАР ПРОДОВЖУЄ ПОПУЛЯРИЗУВАТИ УКРАЇНСЬКУ КУХНЮ

Бренд взяв участь у головній гастрономічній події цього літа – UKRAINIAN GASTRO SHOW, яка відбулася 17 червня 2021 року.

17-06-21 Яким має бути новий закон про кредитні спілки

Кредитні спілки вважаються одним із основних фінансових партнерів для багатьох українців і чи не єдиним – для мешканців маленьких міст та сільських місцевостей. Останнім часом ситуація, в якій вони працюють, зазнала докорінних змін. 2020 року вони отримали нового регулятора: замість Нацкомфінпослуг цю функцію покладено на Національний банк України. Очікується, що глибокої трансформації зазнає і закон, який впродовж 20 років регламентує діяльність цих фінансових інституцій. Законопроєкт «Про кредитні спілки», зареєстрований під № 5125, 1 червня 2021 року був розглянутий Верховною Радою України у першому читанні та прийнятий за основу. Наразі розпочинається підготовка до другого читання.

15-06-21 Прес-анонс Національного Сорочинського ярмарку - 2021

Наймасштабніший і найвідоміший в Україні та за її межами, найулюбленіший українцями ярмарково-виставковий захід - Національний Сорочинський ярмарок розпочав підготовку цьогорічного дійства! Національний Сорочинський ярмарок 2021 року відбудеться з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на площі в 16 га під відкритим небом. Офіційне відкриття 17 серпня об 11.00. Ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України.

15-06-21 Ратифікація Стамбульської конвенції дуже важлива для європейської ідентичності України

На цьому під час інтерв’ю наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас ТИБЕРГ. На його думку, для успішного вирішення цього питання Україні необхідно досягти суспільного консенсусу стосовно протидії домашньому та ґендерно зумовленому насильству та боротьби з цими явищами.

02-06-21 Чи захистить Стамбульська конвенція українців за кордоном?

Стамбульська конвенція, ухвалена Радою Європи в 2011 р., спрямована на подолання домашнього та ґендерно зумовленого насильства та боротьбу з цими явищами. Україна того самого року підписала Конвенцію, але до сьогодні не ратифікувала. У суспільній свідомості українців нерідко побутує стереотип, що ця Конвенція стосується винятково жінок, оскільки саме вони найчастіше стають жертвами такого насильства. Утім Конвенція заохочує застосовувати її положення до всіх потерпілих від домашнього насильства, включаючи чоловіків і дітей. Що вельми важливо – її положення також охоплюють українців за кордоном, а також представників вразливих соціальних груп в Україні, які нерідко опиняються незахищеними. Як ратифікація Стамбульської конвенції може посприяти їхньому захисту? Про це йшлося під час недавнього круглого столу, проведення якого ініціювали Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та Офіс Ради Європи в Україні.

31-05-21 ПЕРВОЕ ВИРТУАЛЬНОЕ ИЗДАНИЕ AGROPACK EXPO

AGRO-PACK EXPO , Международная выставка агропродовольственной и упаковочной промышленности, пройдет с 27по 30 сентября 2021 г. в новом выставочном центре «Abdellatif Raheel» C.I. ° C Algiers. Это првая в Алжире международная выставка в двух версиях, реальной и виртуальной, в виде встречи между профессионалами и представителями агропродовольственной индустрии, национальными и международными, с тем, чтобы удовлетворить потребности упомянутой отрасли, особенно во время кризиса здравоохранения в мире.

26-05-21 Коли Україна ратифікує Стамбульську конвенцію?

10 років тому Рада Європи ухвалила Конвенцію «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами», також відому як Стамбульська конвенція. Україна тоді підписала цей важливий документ, однак на відміну від багатьох держав досі не спромоглася його ратифікувати. Сьогодні це питання знову постає на порядку денному для Верховної Ради.

26-03-21 Які перспективи вирощування лавандового поля в Україні?

аванда – чарівна рослина, що асоціюється з неймовірним ароматом та користю. Її вирощують у багатьох країнах. В нашій державі чимало лаванди росло в Криму, але після його анексії ця ніша стала порожньою. Тому для розвитку власного бізнесу лавандове поле є чудовою ідеєю. Лавандова Мануфактура – яскравий приклад того, як можна в умовах помірного клімату успішно розвивати таку справу.

23-03-21 Міжнародна спеціалізована виставка «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

З 22 по 24 вересня 2021 року на території Національного Комплексу «Експоцентр України» відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «ОЛІЙНО-ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

23-03-21 Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії ISTWE. Розумний дім

З 22 по 24 вересня 2021 року, Національний Комплекс Експоцентр України, відбудеться спеціалізована виставка «Енергозберігаюче обладнання та альтернативні джерела енергії ISTWE. Розумний дім»

23-03-21 Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв»

З 22 по 24 вересня 2021 року на території Національного Комплексу «Експоцентр України» м. Київ відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв. Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».

23-03-21 Міжнародна виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та напоїв «ProStorExpo»

З 22 по 24 вересня 2021 року, Національний Комплекс «Експоцентр України», м. Київ, відбудеться Міжнародна виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та напоїв «ProStorExpo».

13-03-21 ДОСЛІДИ В АСКАНІЙСЬКІЙ ДСДС, 2020 р. ДОБРИВ PARTNER. Нестандартна схема живлення озимої пшениц

PARTNER спільно з НААН України Інститутом зрошуваного землеробства «Асканійська дослідна станція» заклали польові досліди у вересні 2019р. з вивчення впливу комплексних мінеральних добрив PARTNER на врожайність озимої пшениці та показники якості зерна.

10-03-21 Выгодно продавать просо – реальность или миф?

Еще не так давно, в 2012 году, в интернет-изданиях для сельхозпроизводителей можно было найти публикации, описывающие просо, как откровенно невыгодную для выращивания культуру. Причем такое мнение высказывалось как в разрезе урожайности, так и в плане цены. Эта тема обсуждалась не только в интернет-пространстве, но и в аграрных кругах. В связи с этим большинство сельхозпроизводителей не особо горели желанием выращивать данную нишевую культуру.

02-03-21 IV Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo 2021

З 3 по 4 червня 2021 року відбудеться IV Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo у Виставковому Центрі “Київ Експо Плаза» (м. Київ, вул. Амстердамська, 1, Березівка). Ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії; ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів та напоїв; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту.

03-02-21 Освітні курси JICA продовжуються навіть в умовах карантину

З початку пандемії COVID-19 Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) активно використовує дистанційне навчання при проведенні курсів підвищення кваліфікації. Їхні учасники з різних країн, зокрема з України перейшли на онлайн формат, який виявився дуже запитаним у нинішніх карантинних умовах.

28-01-21 Пряме врегулювання збитків у ОСЦПВ: чотири роки успішної роботи

Системі Прямого врегулювання збитків (ПВЗ) у ОСЦПВ в Україні нещодавно виповнилося чотири роки. Вона почала працювати в грудні 2016 р. Зараз учасниками ПВЗ є 15 компаній-членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), на яких припадає близько третини ринку автоцивілки. В МТСБУ зазначають, що пряме врегулювання є зручним сервісом, який користується популярністю серед автовласників.

12-01-21 Європротокол спрощує життя автовласникам

В Україні зима – традиційний час зростання кількості ДТП через труднощі погодних умов та погіршення стану доріг. Недарма дату випадіння першого снігу автомобілісти з іронією називають «днем бляхаря». Однак статистика ДТП свідчить про те, що значна частина аварій відбувається без серйозної шкоди. І це дає можливість для їхнього врегулювання за допомогою європротоколу.

22-12-20 Компанія, якій можна довіряти

З моменту заснування у 2015 році ТОВ «ФІЛАЗОНІТ УКРАЇНА» наполегливо працює над тим, щоб зробити надзвичайно складну роботу фермерів більш продуктивною. Крім відновлення та підвищення родючості ґрунту, однією з основних місій компанії є НАДІЙНІСТЬ. Загальновідомо, що це дуже широке поняття, яке кожен каже про себе, і його голосніше кажуть ті, хто заслуговує найменшої довіри. Ділові відносини будуються на людських стосунках, і вони ґрунтуються на ДОБРОЗИЧЛИВОСТІ. Ми віримо і проголошуємо, що довгострокові довірчі відносини – найкраща справа в бізнесі. Наша головна мета – заслужити довіру наших нових партнерів та утримати існуючих. Ми знаємо, що досягти цього гарними, милозвучними словами неможливо, і тому ми працюємо над цим.

21-12-20 Ризики українського заробітчанства в умовах пандемії COVID-19

Громадська організація «Ла Страда-Україна» оприлюднила результати свого опитування щодо виявлення ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми в умовах поширення пандемії COVID-19. Його було проведено в рамках Проєкту «Адвокація покращення державного реагування та політики протидії торгівлі людьми», який реалізується у співпраці з Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії. Докладно про результати опитування – наше інтерв’ю з директоркою департаменту Національних гарячих ліній та соціальної допомоги ГО «Ла Страда-Україна» Альоною КРИВУЛЯК.

19-12-20 СОНЯШНИК: вплив Філазоніту на врожайність

Соняшник – стратегічна вітчизняна культура. Попит на соняшник та на продукт його переробки зберігається високим, закупівельна ціна у світі стабільно вигідна, європейські квоти серед українських продуктів рослинного походження одні з найвищих. Відповідно площі під соняшник розширюються по всій Україні – від Закарпаття до Луганщини. Урожайність відзначається у різних господарствах різним результатом – від 1,5 до 5 тонн з гектара. У кожному випадку виробники отримують зиск. Тим не менше загальна аграрна проблема турбує всіх господарників, кількість органіки скоротилася в десятки разів і відповідно зменшилося внесення її в ґрунт, а інтенсивні технології виснажують землю. Ситуація невтішна. Не один фермер, мабуть мріє про такі універсальні добрива, які б вирішили цю серйозну проблему.

17-12-20 Вплив Філазоніту на ярі КОЛОСКОВI культури

Демографічна ситуація в світі має прямий стосунок до виробників зерна, в тому числі й українських хліборобів. Це влучно пояснив президент Української Зернової Асоціації Микола Горбачов підсумовуючи ситуацію на вітчизняній ріллі. Наприклад, в Індії, каже він, населення щорічно збільшується на 30 млн чоловік. До цього також можна додати і великий приріст населення в Китаї та Індонезії. Отже, світовий ринок працює як пилосос, і скільки б ми не вирощували зернових, у нас буде можливість все це продати. І це факт. Попри те, що вирощування українських хлібів щорік збільшується, і попит на зерно зростає. Але оскільки площі ріллі не безмежні, з кожним роком зростає потреба підняти якість і продуктивність наявних ґрунтів. На перший план виходять нові екологічні технології, які дозволять зберегти родючість ґрунтів, навіть суттєво покращити. Одним з найперспективніших методів є внесення Філазоніту, комплексного бактеріального препарату з мікроорганізмами різного функціонування. Його ефект було перевірено в цілому ряді зернових господарств, науково- дослідних станцій, приватних підприємств, зацікавлених у піднятті урожайності.

17-12-20 Выращивание спаржи из рассады в домашних условиях

Спаржа незаслуженно забытая древняя овощная культура, которую в Европе из-за питательной ценности, привлекательных вкусовых качеств и высокой цены называли царским овощем. Хотите иметь деликатесный продукт попробуйте вырастить спаржу дома, а магазин семян Земледар обеспечит вас элитным посадочным материалом.

10-12-20 ЯК ВПЛИВАЮТЬ БАКТЕРІЇ “ФІЛАЗОНІТУ” НА СОЄВИЙ БІЗНЕС

В Україні пильну увагу до такої важливої культури як соя виявляють і виробники, і посередники, і навіть Bлада. І це не випадково. Попит на бобові за останні десятиліття значно зріс, відповідно зростав і експорт української сої, зростала її реалізаційна ціна. Аж поки законотворці не вирішили змінити “правила гри” в інтересах українських переробників. У грудні 2017-го року був прийнятий закон щодо скасування відшкодування ПДВ тим, хто займається експортом сої. Таке втручання влади дало привід прогнозувати скорочення посівних площ під сою. Щоб згладити соєву кризу держава відновила відшкодування ПДВ виробникам сої влітку 2018 року, а в найближчій перспективі всі сподіваються на швидку появу нових переробних заводів, здатні “освоїти” весь пропонований урожай. Мабуть, цього можна очікувати, оскільки Інтернет рясніє інформаціями про відкриття нових переробних заводів під цю культуру, а, отже, попит знову зростатиме. Як би не розвивався соєвий ринок, а над підвищенням рентабельності бобових виробники продовжують працювати.

09-12-20 Вплив Філазоніту на врожайність кукурудзи при Фузаріозному захворюванні

Однією з головних цілей Технології Філазоніту, при використанні спеціально підібраних бактеріальних штамів, є мобілізація поживних речовин ґрунту для забезпечення їхньої доступності для рослини. Ще одна важлива мета при використанні цих ґрунтових бактерій – це поліпшення або відновлення грунтового життя біологічно чистим та екологічно безпечним методом, щоб ґрунти могли бути використані у довгостроковій та стійкій перспективі для отримання якісної їжі чи кормів. Очікування фермерами збільшення врожайності є зрозумілим. Зростання урожайності – одна з «додаткових» переваг, але це не єдина і не завжди головна мета. Використання цих бактеріальних добрив дозволяє рослинам досягати більш високої урожайності і водночас підвищує безпеку урожаю.

07-12-20 Розкладання рослинних залишків БЕЗ мін-добрив

В сучасних умовах одним з інноваційних елементів розширеного відтворення родючості ґрунтів є використання нової групи мікробіологічних препаратів – концентрату ґрунтових бактерій, для деструкторизації рослинних залишків. Головне їх призначення – підвищення родючості ґрунту, як найважливішого чинника отримання стабільних і високих врожаїв. Вони дозволяють зменшити швидкість деградації ґрунтів, збільшити кількість видів корисної ґрунтової мікрофлори та її біомасу до 5-7 т/га і тим самим підтримати біологічну активність ґрунту, зробити його живим і здоровим. Ґрунтові мікроорганізми є важливими компонентами біосфери, а також найважливіші носії біологічних процесів, без допомоги яких життєдіяльність та еволюція не була б можливою. Бактерії є незамінною і невід’ємною складовою системи ґрунт-мікроорганізми-рослина. В багатьох ґрунтах на сьогодні відсутні деякі види мікроорганізмів, які вважаються індикаторами родючості, а їх місце зайняли бактерії, які є нетиповими для даного ґрунтотворного процесу. Саме тому виникає необхідність застосовувати бактеризацію шляхом додаткового внесення мікроорганізмів.

06-12-20 КУКУРУДЗА: підвищення прибутковості у вирощуванні

Оптимальні терміни висівання – не єдина умова хорошого урожаю качанистої. На її продуктивність впливає не лише баланс вологи, але й достатня кількість поживних речовин. Адже кукурудза з усіх зернових культур потребує їх найбільше. За умов зростаючого дефіциту органіки відчувається потреба в препараті, який би значно покращував якість ґрунту шляхом переробки решток попередників, і внесення препарату під час висівання кукурудзи. Все частіше виробники використовують препарати, які містять різні видів корисних мікроорганізмів для покращення ґрунтового життя. Проведені досліди в багатьох господарствах по всій Україні дали можливість проаналізувати ефект від внесення в грунт препарату на основі ґрунтових бактерій “Філазоніт”. За три останні роки десятки господарств, фермерів, сільгосппідприємств вивчили дію цього біопрепарату на вирощування кукурудзи (як на силос, так і на зерно).

01-12-20 Коронавірус посилює проблему торгівлі людьми

Через поширення пандемії COVID-19 зростає кількість наших співгромадян, які опиняються в ситуації торгівлі людьми та експлуатації. Як протистояти новим викликам і мінімізувати їхню небезпеку? Про це говоримо з президенткою Громадської організації «Ла Страда-Україна» Катериною ЧЕРЕПАХОЮ.

27-11-20 Підготовка до 20-ї Ювілейної Національної виставки агротехнологій «Агропром-2021» розпочата

У Дніпрі активно розпочалася підготовка до однієї з найефективніших аграрних подій України – 20-ї Ювілейної Національної виставки агротехнологій «Агропром-2021». Захід, у якому регулярно беруть участь кращі професіонали аграрного бізнесу, відбудеться 24 лютого – 26 лютого 2021 року.